FLIR

Sıralama

FLIR CM275 TRMS 600A AC/DC Termal Dijital BlueTooth Pensampermetre

Resim FLIR CM275 TRMS 600A AC/DC Termal Dijital BlueTooth Pensampermetre
FLIR CM275 Profesyonel bir Termal Pensampermetredir. Problemleri hızlıca tespit edebileceğiniz 600A AC/DC bir Pensampermetre ve Termal Kamera bir aradadır. Dahili 160×120 bir termal sensörü bulunur.Elektriksel problemlerinizin yerini çok kolay tespit edebilirsiniz. Ayrıca kayıt ve bluetooth özellikleri sayesinde veri kaydı ve aktarımı yapabilirsiniz.


FLIR CM42 TRMS 400A AC Dijital Pensampermetre

Resim FLIR CM42 TRMS 400A AC Dijital Pensampermetre
Flir CM42 400A AC Pensampermetre, Accu-Tip ™ teknolojisi ile küçük çaplı kablolarda amper ölçümleri her zamankinden daha hassas bir şekilde yapılabilir.


FLIR CM46 TRMS AC/DC 400A Dijital Pensampermetre

Resim FLIR CM46 TRMS AC/DC 400A Dijital Pensampermetre
Ticari ve konut elektrikçilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış uygun fiyatlı True RMS metre Flir CM46 AC/DC Pensampermetre. Accu-Tip ™ teknolojisi ile küçük çaplı kablolarda amper ölçümleri her zamankinden daha hassas bir şekilde yapılabilir.


FLIR CM72 TRMS 600A AC Dijital Pensampermetre

Resim FLIR CM72 TRMS 600A AC Dijital Pensampermetre
Flir CM72 600A AC Pensampermetresi ulaşılması zor yerlerde kablo bağlantısına daha iyi erişmenizi sağlar. Otomatik Kademe, True RMS Gerilim ve Akım, LoZ, esnek bir akım probu aksesuarı için bir giriş içeren gelişmiş elektrik özellikleri ile Flir CM72 ihtiyaç duyduğunuz tüm ölçüm işlevlerine sahiptir.


FLIR CM74 TRMS 600A AC/DC Dijital Pensampermetre

Resim FLIR CM74 TRMS 600A AC/DC Dijital Pensampermetre
Flir CM74 600A AC / DC Pensampermetresi, Otomatik Kademe, True RMS Gerilim ve Akım, LoZ, Inrush, VFD Modu ve esnek bir akım probu aksesuarı için bir giriş içeren gelişmiş elektrik özellikleri ile Flir CM74, ihtiyaç duyduğunuz tüm ölçüm işlevlerine sahiptir.


FLIR CM78 TRMS 1000A AC/DC IR Dijital Pensampermetre

Resim FLIR CM78 TRMS 1000A AC/DC IR Dijital Pensampermetre
Yüksek güçlü ekipman ve karmaşık makinelerde doğru AC / DC ölçümleri (1000A veya 1000V’a kadar) güvenli ve hızlı bir şekilde yapın.Yerleşik temassız IR termometreyi kullanarak paneller, kanallar ve motorlardaki sıcak noktaları hızla tarayın.


FLIR CM85 1000A AC/DC Güç Ölçen Pensampermetre

Resim FLIR CM85 1000A AC/DC Güç Ölçen Pensampermetre
VFD Modu, Harmonik Modu, Faz Dönmesi, Ani akım, METERLİNK Uyumluluğu, Güç Faktörü ve Aktif Güç, Bluetooth Bağlantısı ile Android cihazlara bağlayın. Parlak Çift LED Çalışma Işıkları, Dayanıklı ve Darbelere Dayanıklı Flir CM85.


FLIR DM285 TRMS Endüstriyel Termal BlueTooth Dijital Multimetre

Resim FLIR DM285 TRMS Endüstriyel Termal BlueTooth Dijital Multimetre
FLIR DM285 Profesyonel bir Termal Multimetredir. Problemleri hızlıca tespit edebileceğiniz True RMS bir Multimetre ve Termal Kamera bir aradadır. Dahili 160×120 bir termal sensörü bulunur. Elektriksel problemlerinizin yerini çok kolay tespit edebilirsiniz. Kayıt ve Bluetooth özellikleri sayesinde verilerinizi kolayca aktarabilirsiniz.


FLIR DM62 TRMS Dijital Multimetre

Resim FLIR DM62 TRMS Dijital Multimetre
Flir DM62, True RMS AC / DC voltaj ve akım, temassız voltaj algılama, VFD modu ve 600 V’a kadar genişletilmiş voltaj ölçüm aralığı dahil olmak üzere temel ölçüm özelliklerine sahiptir. Ticari bir elektrikçi, elektronik teknisyeni veya isterlerse sadece DIY için en doğru araç olan Flir DM62, günlük ölçümler için hassas ölçümler ve kaliteli yapı sağlar.


FLIR DM64 TRMS Dijital Multimetre

Resim FLIR DM64 TRMS Dijital Multimetre
Flir DM64, HVAC sistemlerini kuran, denetleyen ve bakımını yapan profesyoneller için doğru seçimdir. Alev sensörlerini test etmek için mikro ölçme ölçümü, LoZ modu, kapasitans ve frekansları ölçer ve sıcaklık ölçümü için bir Tip K termokupl girişi bulunur.